OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha12) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda
