OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha12) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Audio
is: Hljóð

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Options
is: Möguleikar

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: API Key
is: API Lykill

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um

en: Analyze
is: Greina
