OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha12) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
