OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha12) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Response
ta: பதில்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Task
ta: செய்பணி

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
