OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha12) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Media
th: สื่อ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
