OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha13) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Audio
be: Аўдыё

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Options
be: Налады

en: Hostname
be: Імя хоста

en: API Key
be: Ключ API

en: Media
be: Мультымедыя

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Profile
be: Профіль

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
