OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha13) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Subject
br: Danvez

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
