OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha13) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: Subject
da: Emne

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Audio
da: Lyd

en: Content type
da: Indholdstype

en: Options
da: Valg

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Filter by
da: Filtrér efter

en: Temperature
da: Temperatur

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Profile
da: Profil

en: Level
da: Niveau

en: Task
da: Opgave

en: Stopwords
da: Stopord

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: Generate
da: Opret

en: Title field
da: Titelfelt

en: Analyze
da: Analysér

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Delete items
da: Slet elementer

en: Filter format
da: Filterformat
