OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha13) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Subject
et: Teema

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Audio
et: Heli

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Options
et: Valikud

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Media
et: Meedia

en: Model
et: Mudel

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Profile
et: Profiil

en: Level
et: Tase

en: Task
et: Ülesanne

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Analyze
et: Analüüs

en: Bundle
et: kogum

en: Delete items
et: Kustuta elemendid

en: Filter format
et: Filtri formaat
