OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha13) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Content type
ht: Tip kontni
