OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha13) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Response
tr: Yanıt

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Audio
tr: Ses

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Options
tr: Seçenekler

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Media
tr: Medya

en: Filter by
tr: Filtrele:

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Profile
tr: Profil

en: Level
tr: Seviye

en: Task
tr: Görev

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Generate
tr: Oluştur

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Analyze
tr: Çözümle

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Delete items
tr: Öğeleri sil

en: Filter format
tr: Süzgeç biçimi
