OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha13) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Image description
ug: سۈرەت چۈشەندۈرۈشى
