OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha14) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Model
lt: Modelis

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Profile
lt: Profilis

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
