OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha14) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Response
nl: Antwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Options
nl: Opties

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Model
nl: Model/type

en: Filter by
nl: Filteren op

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Profile
nl: Profiel

en: Level
nl: Niveau

en: Task
nl: Taak

en: About
nl: Over

en: selected
nl: geselecteerd

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Generate
nl: Genereer

en: Title field
nl: Titelveld

en: Analyze
nl: Analyseren

en: Bundle
nl: Bundel

en: Image description
nl: Afbeeldingsomschrijving

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Delete items
nl: Items verwijderen

en: Filter format
nl: Filter formaat

en: Idle
nl: Inactief

en: Subjects
nl: Onderwerpen

en: Summarize
nl: Samenvatten

en: Analyze text
nl: Tekst analyseren

en: Choose field
nl: Kies een veld

en: Summarize text
nl: Tekst samenvatten

en: Adjust content tone
nl: Toon van de inhoud aanpassen

en: Choose tone
nl: Kies toon

en: Selecting one of the options will adjust/reword the body content to be appropriate for the target audience.
nl: Selecteer een optie om de inhoud van het body-veld aan te passen of te herschrijven voor de beoogde doelgroep.

en: Adjust tone
nl: Toon aanpassen

en: Select what field you would like to analyze.
nl: Selecteer het veld dat geanalyseerd moet worden.

en: Select what field you would like to change the tone of.
nl: Kies voor welk veld u de toon aan wil passen.

en: Suggest content title
nl: Suggestie voor titel
