OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha14) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Maximum length
nn: Maks lengde
