OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha14) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
