OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha15) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Response
fi: Vastaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Options
fi: Valinnat

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Filter by
fi: Suodata

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Profile
fi: Profiili

en: Level
fi: Taso

en: Task
fi: Tehtävä

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Generate
fi: Luo

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Bundle
fi: Paketti

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Delete items
fi: Poista artikkeleita

en: Filter format
fi: Suodatinmuoto
