OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha15) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
