OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha15) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Options
ro: Opțiuni

en: API Key
ro: Cheie API

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Profile
ro: Profil

en: Task
ro: Sarcină

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Generate
ro: Generează

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Bundle
ro: Pachet

en: Delete items
ro: Șterge elemente

en: Filter format
ro: Format filtru
