OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha15) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Subject
sv: Ämne

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Response
sv: Svar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Audio
sv: Ljud

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Options
sv: Alternativ

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Model
sv: Modell

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Profile
sv: Profil

en: Level
sv: Nivå

en: Task
sv: Uppgift

en: About
sv: Om

en: selected
sv: vald

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Generate
sv: Generera

en: Title field
sv: Titelfält

en: Analyze
sv: Analysera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Delete items
sv: Radera objekt

en: Filter format
sv: Format för filter
