OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha15) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Subject
uk: Тема

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Response
uk: Відповідь

en: Settings
uk: Налаштування

en: Audio
uk: Звук

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Options
uk: Опції

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Media
uk: Медіа

en: Model
uk: Модель

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Temperature
uk: Температура

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Profile
uk: Профіль

en: Level
uk: Рівень

en: Task
uk: Завдання

en: Namespaces
uk: Набори Імен

en: About
uk: Про модуль

en: selected
uk: обране

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Analyze
uk: Аналізувати

en: Bundle
uk: Пакет

en: Image description
uk: Опис зображення

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Search text
uk: Шукати текст

en: Delete items
uk: Видалити елементи

en: Filter format
uk: Формат фільтру

en: Idle
uk: Без дій

en: Models
uk: Моделі
