OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha15) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Media
vi: Phương tiện

en: Model
vi: Mô hình

en: Filter by
vi: Lọc theo

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Level
vi: Cấp

en: Task
vi: Tác vụ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Namespace
vi: Miền tên

en: Analyze
vi: Phân tích

en: Idle
vi: Nghỉ
