OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha17) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Response
cs: Odpověď

en: Settings
cs: Nastavení

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Options
cs: Možnosti

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Media
cs: Média

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Temperature
cs: Teplota

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Profile
cs: Profil

en: Level
cs: Úroveň

en: Style
cs: Styl

en: About
cs: Popis

en: selected
cs: vybrané

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Generate
cs: Generovat

en: Analyze
cs: Analyzovat

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Delete items
cs: Smazat položky

en: Filter format
cs: Formát filtru
