OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha17) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Profile
eo: Profilo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
