OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha17) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Options
eu: Aukerak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Profile
eu: Profila

en: Style
eu: Estiloa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu
