OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha17) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Subject
id: Judul

en: Enabled
id: Aktif

en: Size
id: Ukuran

en: Search
id: Pencarian

en: Response
id: Jawaban

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Options
id: Opsi

en: Hostname
id: Nama host

en: Filter by
id: Filter dengan

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: Profile
id: Profil

en: Task
id: Perintah

en: Style
id: Gaya

en: About
id: Tentang

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Title field
id: Judul bidang

en: Analyze
id: Analisa

en: Bundle
id: Bundel

en: Delete items
id: Hapus item

en: Filter format
id: Format filter

en: Models
id: Model
