OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha17) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್

en: Professional
kn: ವೃತ್ತಿನಿರತ

en: Idle
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ
