OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha17) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Subject
pl: Tytuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Options
pl: Opcje

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: API Key
pl: Klucz API

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Quality
pl: Jakość

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Profile
pl: Profil

en: Level
pl: Poziom

en: Task
pl: Zadanie

en: Style
pl: Styl

en: About
pl: O stronie

en: selected
pl: zaznaczone

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Generate
pl: Generuj

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Analyze
pl: Analizuj

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Delete items
pl: Usuń pozycje

en: Filter format
pl: Format filtru

en: Idle
pl: Bezczynny
