OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha17) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి
