OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Options
bs: Opcije

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina
