OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Options
jv: Opsi

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani
