OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Hostname
kk: Хосттың аты
