OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།
