OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Options
km: ជម្រើស

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី
