OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
