OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Options
mr: विकल्प

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Temperature
mr: तापमान

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
