OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Options
pt: Opções

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: API Key
pt: Chave API

en: Filter by
pt: Filtrar por

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Maximum length
pt: Comprimento máximo

en: Level
pt: Nível

en: Stopwords
pt: Palavras-chave

en: About
pt: Sobre

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Generate
pt: Gerar

en: Title field
pt: Campo de título

en: Bundle
pt: Pacote

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.

en: Delete items
pt: Eliminar itens.

en: Filter format
pt: Formato do filtro
