OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Options
ca: Opcions

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Media
ca: Multimèdia

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Generate
ca: Genera

en: Title field
ca: Camp títol

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Delete items
ca: Elimina els elements

en: Filter format
ca: Format del filtre
