OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Options
hr: Opcije

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Media
hr: Mediji

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Level
hr: Nivo

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
