OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Options
ja: オプション

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Media
ja: メディア

en: Filter by
ja: フィルター

en: Maximum length
ja: 最大長

en: Level
ja: レベル

en: About
ja: アバウト

en: selected
ja: 選択済

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Generate
ja: 生成する

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Bundle
ja: バンドル

en: Delete items
ja: アイテムを削除

en: Filter format
ja: フィルターフォーマット
