OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Options
el: Επιλογές

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Media
el: Μέσα

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Profile
el: Προφίλ

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων
