OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Options
he: אפשרויות

en: Hostname
he: שם שרת

en: Media
he: מדיה

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: About
he: אודות

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Bundle
he: חבילה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Delete items
he: מחיקת פריטים

en: Filter format
he: פורמט פילטר
