OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Options
lv: Iespējas

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Media
lv: Multivide

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Profile
lv: Profils

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Filter format
lv: Filtra formāts
