OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Profile
af: Profiel
