OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إرسال

en: Subject
ar: الموضوع

en: Search
ar: بحث

en: Response
ar: الجواب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Options
ar: الخيارات

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Media
ar: ميديا

en: Filter by
ar: تصفية

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Title field
ar: حقل العنوان

en: Bundle
ar: الحزمة
