OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Options
gl: Opcións

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Media
gl: Medios

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Profile
gl: Perfil

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Generate
gl: Xerar

en: Title field
gl: Campo de título

en: Bundle
gl: Paquete

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
