OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha6) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Subject
it: Oggetto

en: Search
it: Cerca

en: Response
it: Risposta

en: Settings
it: Impostazioni

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Options
it: Opzioni

en: Hostname
it: Nome host

en: Model
it: Modello

en: Filter by
it: Filtra per

en: Temperature
it: Temperatura

en: Maximum length
it: Lunghezza massima

en: Profile
it: Profilo

en: Level
it: Livello

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Generate
it: Genera

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: Delete items
it: Cancella elementi

en: Filter format
it: Formato del filtro
