OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha6) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
