OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Search
se: Oza

en: Content type
se: Šládja

en: About
se: Birra

en: Subjects
se: Fágat
