OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Subject
sq: Subjekti

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Profile
sq: Profili

en: About
sq: Informacione
